O firmie

Szczerek Nieruchomości jest firmą działającą od 1999 roku nie tylko na rynku lokalnym, świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Kładziemy nacisk na profesjonalną i kompleksową obsługę klientów przez wykwalifikowanych, profesjonalnych pośredników.
Posiadamy licencje zawodowe Ministerstwa Infrastruktury oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, nasza działalność jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.
Wszystkie biura nieruchomości przedstawiają siebie w samych superlatywach. My także staramy się być w swoim działaniu profesjonalni, skuteczni oraz rzetelni, a to co nas wyróżnia to indywidualne i przyjazne podejście do każdego. Zależy nam na najmniejszym kliencie tak samo jak na dużych klientach instytucjonalnych. Wszystkich traktujemy z jednakowym zaangażowaniem.
Wiele osób jest niepewna podjęcia decyzji o kupnie czy sprzedaży nieruchomości – obawiając się zawikłanych formalności, a także konsekwencji wynikających z braku wiedzy i doświadczenia w badaniu stanu prawnego nieruchomości, zwłaszcza w dobie stagnacji na rynku nieruchomości i przemian gospodarczych.
Dlatego naszą misją jest zapewnienie Państwu pełnej, rzetelnej i bezpiecznej obsługi na każdym etapie kupna – sprzedaży, jak również najmu-wynajmu nieruchomości. Z naszym biurem jesteście Państwo bezpieczni.
Zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów jest motorem naszego działania oraz źródłem nowych kontaktów. Naszym sukcesem i dumą jest powrót naszych klientów po latach.
Gwarantujemy Państwu fachowe doradztwo oparte na naszej wiedzy i doświadczeniu, sprawdzony plan procesu obrotu nieruchomościami zarówno mieszkaniowymi, jak i komercyjnymi, bezpłatne doradztwo kredytowe oraz pomoc w wycenie wartości nieruchomości.
Współpracujemy z notariuszami, prawnikami, jak również z firmami budowlanymi i geodetami. Cały czas się szkolimy i pracujemy nad wysokim poziomem naszych usług.
Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze oraz chcesz przeprowadzić bezpieczną transakcję to nasze usługi są dla Ciebie.
Serdecznie zapraszamy! Zespół Szczerek Nieruchomości